Gryzonie

Wszystko o gryzoniach domowych

Wiele osób decyduje się na małe gryzonie domowe, zamiast psa czy kota. Są to zwierzęta nieco mniej wymagające, mogą też komfortowo żyć nawet w małym mieszkaniu. Mimo tego, że są to często wybierane zwierzaki, wciąż za mało mówi się o ich potrzebach. Celem naszego bloga jest edukacja na temat tego, jakie potrzeby mają gryzonie takie jak chomiki, świnki morskie, króliki, szczury czy szynszyle.

Staramy się odpowiadać na najczęściej pojawiające się pytania i dzielić się z Tobą praktycznymi poradami, za których zastosowanie Twój pupil będzie wdzięczny!

Wyprawka dla gryzonia i zalecane karmy

Znajdziesz u nas artykuły, w których doradzamy, co powinno znaleźć się w wyprawce dla chomika czy świnki morskiej, jakie klatki wybrać oraz jakie są niezbędne produkty, które poprawią komfort życia waszego zwierzaka. Na naszym blogu systematycznie będą się pojawiały także testy i recenzje produktów dla gryzoni, więc opłaca się tu często zaglądać!

Zdrowie gryzoni

Na naszym blogu będziemy starali się uczulić was na różne dolegliwości, które mogą występować u gryzoni. Pamiętajcie jednak, że żaden artykuł nie zastąpi wizyty u weterynarza – naszym celem jest jedynie zasygnalizowanie problemu i skłonienie do profilaktycznych wizyt.

Jeśli znasz kogoś, kto ma gryzonia, ale nie do końca wie, jak się nim zajmować – poleć mu nasz blog Petto.pl, gdzie znajdzie ogromną dawkę wiedzy na temat swojego pupila!