szampon espree silky jest przeznaczony dla psów długowłosych
Akcesoria dla psów, Psy

Szampon Espree Silky dla psów długowłosych

Nie tylko profesjonalni psi groomerzy, ale również właścicieli długowłosych psów wiedzą, jak ważną kwestią jest dobór odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych, jeżeli chcemy zadbać o wygląd naszego pupila. Szampon Espree Silky został stworzony właśnie z myślą o psach o długiej sierści.

Czym się wyróżnia szampon Espree Silky?

Na rynku nie brakuje kosmetyków pielęgnacyjnych dla psów, w tym kosmetyków specjalistycznych. Do tej kategorii należy między innymi szampon Espree Silky. Jest to luksusowy szampon, który ma na celu nawilżenie przesuszonej sierści, jej wzmocnienie i nabłyszczenie. Jako że formuła zawiera rozpuszczalne w wodzie proteiny jedwabiu, które są łatwo wchłanianie przez sierść i skórę, kosmetyk odżywia je i uelastycznia.

Warto dodać, że ten kosmetyk jest dostępny w dwóch wersjach o różnej pojemności. Psim groomerom może bardziej się opłacać butelka o pojemności 3,8 l, kiedy zwykli właściciele pupili mogą zakupić butelkę o pojemności 355 ml.

szampon espree silky w butelce

Jak używać tego szamponu?

Szampon Espree Silky można stosować zarówno w postaci skoncentrowanej, jak i rozcieńczonej. Szampon należy delikatnie wmasować w zwilżoną sierść, a następnie obficie spłukać (w razie potrzeby zabieg można powtórzyć). Następnie należy dokładnie osuszyć sierść psa ręcznikiem i nałożyć specjalną odżywkę do długiej sierści. Ten krok jest o tyle ważny, że sam szampon poprawia wygląd włosa i sprawia, że jest go łatwo ułożyć, a odżywka upraszcza rozczesanie.

Jak pomocny był ten post?

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

Ocen ten post jako pierwszy!